REZERVÁCIE NA ČÍSLE 02/4425 0216 ALEBO CEZONLINE REZERVÁCIA

Blog

Promočné menu 2017

Pridané do kategórie: Špeciálna ponuka, Udalosti
Dátum pridania: pondelok 29.5.2017 12:28
Promočné menu 2017

Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus…ozýva sa takmer dennodenne pred začiatkom leta aulami bratislavských univerzít a vysokých škôl. Promócia ako formálne ukončenie vysokoškolského štúdia si bezpochyby zaslúži poriadnu oslavu. Reštaurácia Tarpan, mimochodom ocenená ako Tip Trendu 2017, každoročne patrí k obľúbeným miestam promočných osláv, preto sme aj tento rok pre vás pripravili špeciálnu ponuku jedál, z ktorých si môžete zostaviť slávnostné promočné menu podľa svojich chutí.

Čítať ďalej

Večer Single Malt Whisky

Pridané do kategórie: Udalosti
Dátum pridania: streda 22.3.2017 1:25
Večer Single Malt Whisky

Milovníci škótskych single malt whisky by mali zbystriť pozornosť. Vo štvrtok 23. 3. sa bude v reštaurácii Tarpan konať špeciálny večer s whiskami Single Malt Classics. Šesť skvelých jednosladových whisky vám naservíruje a predstaví ambasádor programu Single Malts na Slovensku, špička slovenského bartendingu a víťaz národného kola prestížnej súťaže World Class – Filip Navrátil.

Čítať ďalej

Novinka vo vínnej karte

Pridané do kategórie: Vínna karta
Dátum pridania: štvrtok 1.12.2016 20:15
Novinka vo vínnej karte

Len nedávno sme pre vás do vínnej karty zaradili špeciálnu novinku – značkové ružové cuvée z dielne enologičky Edity Ďurčovej. Tá pri príprave tohto vína, ktoré na vinárskej súťaži Bacchus Madrid 2016 získalo striebornú medailu, pripravila v spolupráci s vinohradníkom Karolom Motykom a vinárstvom Kapratská perla.

Čítať ďalej