REZERVÁCIE NA ČÍSLE 02/4425 0216 ALEBO CEZONLINE REZERVÁCIA

Firemné večierky

Firemné večierky

Dovoľte nám predstaviť vám reštauráciu Tarpan ako ideálne miesto na usporiadanie firemného večierku pre vašu spoločnosť. Či už ide o vianočný večierok, kačacie/husacie hody, motivačnú večeru pre vašich zamestnancov alebo teambuilding pre jednotlivé tímy kolegov, v reštaurácii Tarpan vám vieme ponúknuť príjemné prostredie, skvelé jedlo (podávané aj formou bufetu) a profesionálnu obsluhu.

Vybrať si taktiež môžete zo širokej ponuky kvalitných slovenských a zahraničných vín, prípadne prvotriednych svetových whisky, cognacov a iných destilátov. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť hudobnú produkciu, degustácie vín či prémiových destilátov pod vedením profesionálneho someliéra alebo prezentáciu kvalitnej slovenskej produkcie samotnými vinármi.

Kapacitné možnosti reštaurácie Tarpan:

 • SALÓNIK
  Privátny priestor na firemnú večeru, pracovný obed alebo rokovanie až pre 12 osôb.
 • JAZDIAREŇ
  Firemný večierok do 25 osôb so servírovanou večerou, prípadne večierok pre 20 osôb s večerou podávanou formou bufetu a malým tanečným parketom.
 • NEFAJČIARSKA ČASŤ (GRIL + POD KOLESOM)
  Firemná akcia pre 30-40 osôb s jedlom podávaným formou bufetu a klasickým sedením, prípadne večierok pre 40-70 osôb pri použití stand-by stolíkov.
 • CELÁ REŠTAURÁCIA
  Firemný večierok až pre 100 osôb s kombinovaným typom sedenia (klasické stoly, stand-by stolíky), jedlom podávaným formou bufetu a priestorom pre kapelu/DJa s tanečným parketom.
 • LETNÁ ZÁHRADA
  Posedenie v udržiavanej letnej záhrade s dreveným altánkom pre 35+ osôb. Možnosť usporiadania klasickej grilovačky alebo neformálnej party pod holým nebom.


Ďalšie výhody reštaurácie Tarpan pri organizácii vášho firemného večierku:

 • parkovisko priamo pred reštauráciou (15 miest + ďalšie v okolí)
 • flexibilita pri zostavovaní menu
 • plne klimatizované priestory

Ak vás naša ponuka oslovila, s radosťou vám vypracujeme cenovú kalkuláciu presne podľa vašich želaní. Kontaktujte nás prostredníctvom rezervačného formuláru, telefonicky na čísle 0903/738 000 alebo e-mailom na adrese restauracia@tarpan.sk.