REZERVÁCIE NA ČÍSLE 02/4425 0216 ALEBO CEZONLINE REZERVÁCIA

Hodnotenia

V reštaurácii Tarpan si okrem dobrého jedla zakladáme aj na kvalitnom, profesionálne zdatnom a zároveň srdečnom servise. Dokazuje to ocenenie Tip Trendu 2017Reštaurácia roka 2015 v Bratislavskom kraji od návštevníkov portálu Reštaurácie.sme.sk, či nesmierne kladné hodnotenie úrovne obsluhy v najnovšom ročníku hodnotenia TREND TOP Reštaurácie a hotely (4,5 hviezdičky, 16,5 bodov z 20). Najcennejším a najzaväzujúcejším ocenením sú však pre nás hodnotenia našich spokojných hostí…

Ivana P. – sobotný obed (TripAdvisor, august 2017)

Veľmi decentná reštaurácia, príjemný personál, biele rukavičky boli skutočnosťou, ako sa píše v jednej recenzii, všetko vkusné, jedlo výborné, nielen chuťovo, ale i na pohľad. Menu nie veľmi obšírne, menší výber aj pre vegetariánov…to nevadí, lebo to nie je reštaurácia kam sa chodí každý deň.

PatrickEdge – oslava promócií (Zomato.sk, jún 2017)

Tarpan sme sa rozhodli navštíviť pri príležitosti oslavy promócii. Jedlo vynikajúce, od predjedla, cez slepačí vývar až po teľací steak. Obsluha naozaj na úrovni, čašník obsluhoval v rukavičkách a vystupoval naozaj profesionálne. Priestory tak isto veľmi pekné, určite odporúčam.

Matej – oslava výročia svadby (Restauracie.sk, september 2016)

Výborná reštaurácia s jednou z najlepších obslúh v Bratislave. Boli sme už viackrát a vždy nadmierna spokojnosť. Určite sa plánujeme aj vrátiť

Ján – posedenie (Restauracie.sk, august 2016)

Niekomu to môže pripadať, ako zaplatené hodnotenie, ale naozaj nemám čo vytknúť, podľa mňa na kvalitu jedla ceny veľmi dobré. Foie gras, bolo super, cestovinky s kuracím mäskom fakt dobré, aj keď kačacie prsia mám radšej krvavejšie, ale to je skôr chyba čašníka, ktorý sa ma na to nepýtal :( Mali sme aj dezerty, creme bruleé, somloi halušky a lávový koláčik (tuším) tak tiež nemožno nič vytknúť. Ďakujeme.

Viera – rodinná oslava (Restauracie.sk, marec 2016)

Reštauráciu som navštívila počas mojej rodinnej oslavy. Oceňujem veľmi dobrú komunikáciu počas vybavovania oslavy, prípravu menu, prístup k hosťom s bezlepkovou diétou, ako aj k vytvoreniu prostredia pre deti. Personál bol veľmi ústretový a jedlá boli naozaj výborné. Cena bola primeraná k počtu osôb. Napriek tomu, že som všetko vybavovala cez e-mail, nesklamali moju dôveru. Môžem len odporučiť.

Timon – Večer milovníkov morských plodov (Facebook, marec 2016)

Niekoľko rokov som v Tarpane nebol. Zapamätal som si ho ako tuctovú predraženú reštauráciu. Včera som bol na plodoch mora a neľutujem návštevu po rokoch. Taký progres sa len tak nevidí. Vynikajúce jedlo, servis, všetko…Silno odporúčam nový omladený Tarpan.

Petra – večera vo dvojici (Zomato.sk, jún 2015)

Všetko výborné:) nemám čo vytknúť. Vošli sme, krásny interiér. Veľmi milí čašníci. V lístku sa dá ľahko orientovať, reštaurácia je zameraná najmä na steaky a mäsko.. Automaticky doniesli couvert čo veľmi oceňujem. Môj caesar šalát bol skvelý.. Priateľova panenka taktiež kvalitná, výborne ochutená.. Škoda len že nemali už suflé, na ktoré sme sa tešili.. Oplatí sa prísť.

Zdenka – oslava narodenín (Restauracie.sk, jún 2015)

Reštauráciu Tarpan som vybrala na oslavu priateľových narodenín. Veľmi sa nám páčila atmosféra a prostredie reštaurácie; jedlo bolo naozaj vynikajúce a obsluha bola milá a ochotná ako málokde. Určite odporúčam každému.

Hosť cez Zľavadňa.sk (Zlavadna.sk, jún 2015)

Veľmi vydarená akcia, táto reštaurácia dokazuje, že netreba premrštené ceny, aby sa dalo navariť skutočne chutné jedlo vysokej kvality, v príjemnom prostredí a s profesionálnou obsluhou.

Katarína – rodinná oslava (Restauracie.sk, apríl 2015)

Rodinná oslava dopadla nad naše očakávania, a to najmä vďaka majiteľovi p. Králikovi a aj personálu. Veľmi príjemný personál, dobrá komunikácia, výborná atmosféra, fantastické jedlo… všetko na 1*! Jednu jedinú výtku nemáme, aj hostia si veľmi pochvaľovali. Ďakujeme, určite sa vrátime.

TREND TOP Reštaurácie a hotely (TRENDrestauracie.sk, marec 2015)

Tarpan má okrem pekného prostredia čo ponúknuť. Výborné jedlo a rovnako zdatnú obsluhu.

Miška – svadobná oslava (Restauracie.sk, február 2015)

Reštauráciu sme si vybrali na oslavu nášho sobáša, ktorý sme mali v zahraničí. Veľmi príjemne nás šokovala tým, že tam bolo všetko dokonalé, krásne priestory, výborné jedlo a príjemný a ochotný personál. […] Vrelo odporúčame a určite sa prídeme v najbližšej dobe opäť dobre najesť :)

Aja – rodinná oslava (Restauracie.sk, september 2014)

Príjemné prostredie, výborná obsluha, chutné jedlo. Pomer cena/kvalita dodržaná. Ak chcete zabezpečiť svojim blízkym a priateľom výbornú oslavu, neváhajte. Tarpan je správna voľba.

Kaluzová – rodinný obed (júl 2014)

Perfektný a pozorný personál, všetky jedlá mali ĆISTÚ, ČERSTVÚ, prirodzenú chuť, nič nebolo treba dochutiť, nápoje ideálne vychladené, dezerty vynikajúce…no môžem ich nepochváliť? Vrelo odporúčam! Personálu ĎAKUJEM.

Radoslav – oslava narodenín (október 2013)

Chcel by som sa Vám pekne poďakovať za skvelú oslavu mojich narodenín. Jedlo bolo fantastické, veľká pochvala kuchynskému personálu. Čašníci boli tiež skvelí. Prostredie a výzdoba boli perfektné. Prajem Vám veľa spokojných hostí ako aj personálu. Ešte raz ďakujem.